#1 2011-02-27 22:17:53

 avast

Użytkownik

8265639
Skąd: Chodzież
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 14
Punktów :   

Grupy raidowe ( pomysl )

Witam was bardzo serdecznie. Po malej rozmowie z Rentim stwierdzilismy jeden fakt.
Jestem zadnia wprowadzenia 2 grup raidowych. Takie rozwiazanie stosowalismy w deja vu wiec twierdze ze to dobry pomysl. A z tego wzgledu ze polowa gildi jest PVP a druga PVE trzeba cos z tym zrobic.
W sumie istnieje juz u nas podzial na grupe 1 i grupe tych co sa w rezerwie czyli 3/4 raidujacych.
Wiec bylbym za tym abyscie wybrali sobie ta 10-tke ktora robicie tzw progress ICC bez wipe bo o to wam chodzi i grupe nr 2 ktora robi progres po przez ubieranie sie i zdobywanie doswiadczenia.
Wiec sadze ze zrobienie 2 grup ktore beda sie umawiac wedlug tego o ktorej komu pasuje i po przez wpisanie sie do jeden z grup. Oczywiscie mysle ze taka grupa miala by ok 15-20 czlonkow z powodu tego ze nie zawsze kazdy jest. W tym z 2-3 tankow i 2-4 healow. Zrobic maly wpis na forum i dobrac kto gdzie i jak. Mysle ze jedna grupa zajalby sie nocarz, pilf czy tez angels a druga np ja i renti. I robic progress 2x ICC w tym samym czasie np a nie polowa nie moze sie ubrac bo wy musicie bez wipe zrobic;) Potem nigdy nam nie wyjdzie ICC 25. Wiec czekam na wypowiedzi.
A jeszcze jedno sadze ze ta druga grupa tworzylibysmy progres na Toc 10, Toc25 potem ICC 10 po to aby sie lekko ubrac i wyrekrutowac maly dps. Czy tez nauczyc ludzi

Pozdrawiam Avast
Pisalem w pospiechu wiec przepraszam.

Ostatnio edytowany przez avast (2011-02-27 22:21:15)

Offline

 

#2 2011-02-28 09:11:00

Nocarz

Założyciel Guild

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 98
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

Hej jak pamietam z dejavu to był jeden z gorszych pomysłow, zadowolona była tylko ta grupa co non stop chodziła, a 2 grupie zawsze kogoś brakowało albo nie bylło kilka osob, wiec  zaczynał sie robić burdel. Moim zdaniem 10-tki najlepiej zapowiadac  i dobierać ludzi tak aby każdy miał szanse poraidować. Jeśli juz robic taka grupe Raidową to najlepiej odrazu 25.

Offline

 

#3 2011-02-28 16:36:20

 avast

Użytkownik

8265639
Skąd: Chodzież
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

No ale zobacz mozna tym razem zmontowac to tak aby mialo to sens. Ale bezsensu jest to bo tu tez jest jedna juz 10-tka ktora robi i tam sie wymienia niby osooby ale to po 1 i wiekszosc nic nie robi.. Trzeba zrobic zapotrzebowanie i rekrutowac wiecej tankow i heali od dpsow...

Offline

 

#4 2011-03-04 12:00:25

glxlady

Gaduła

Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 35
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

Zgadzam sie z Nocarzem i jestem zdania ze nawet jezeli znajdzie sie 20 osob chetnych do raidowania icc, to po podzieleniu tego na dwie grupy bedzie tak, ze jedna grupa robi, a z drugiej nic nie wyjdzie bo 3 osoby nie mogly byc. Jedna grupa jest i bardzo dobrze jej idzie bo sa tam ludzie chetni do raidowania i progresowania. Nie jest to tez stala grupa poniewaz czesto wlasnie kogos nie ma. Nie chodzi mi o to ze jestem przeciwny drugiej grupie, tylko ze ten pomysl raczej nie wypali, nie w takim sensie jak to chcesz zrobic.
Jezeli juz chcecie cos robic, tak jak drugi raz icc toc czy inne rozpiszcie to w gmotd i zobaczycie co bedzie ile bedzie chetnych ludzi. Ja mowie ze jak bede online to chetnie pojde nawet jezeli mialbym drugi raz robic icc w tygodniu i resetowac inste.

Offline

 

#5 2011-03-04 18:14:52

 Axeri

Użytkownik

2212290
Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

co do icc tydzień temu robiłem swoim palem 2 ekipy jedynie tankowie byli Ci sami i jeden heal resztę wymieniliśmy więc trochę osób się ubrało to nie jest do końca tak jak mówisz Avast fakt robimy tak icc żeby zrobić 5-6 bosow ale staramy się za każdym razem brać minimum jedną osobę do ubrania  <do ubrania nie znaczy zielonek wiadomo że pewien gs na icc jest wymagany i tego nie da się przeskoczyć....>

Offline

 

#6 2011-03-04 19:19:43

 avast

Użytkownik

8265639
Skąd: Chodzież
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

Ja jebie... Jakos kurwa caly czas widze jedna ze ida Ci sami bo chcecie isc po emblemy... A nie chcemy chyba tylko raidowac icc bo to jest chujowo... masakra jakas....

Offline

 

#7 2011-03-04 22:37:15

Sztywniak

Webmaster

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 1000003
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

Lepiej robić więcej raidów dla wszystkich niż bawić się w takie grupy.


"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline

 

#8 2011-03-05 08:25:42

 avast

Użytkownik

8265639
Skąd: Chodzież
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

No to trzeba robic raidy A nie stac

Offline

 

#9 2011-03-16 06:54:00

 Metalizer

Użytkownik

11438071
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

Ja mam taka propozycje. Zrobmy liste ludzi ktorzy sa chetni raidowac icc/toc i maja do tego sprzet. mam na mysli cos takiego

Metalizer  - mage - 5.8k gs pve - 7kdps+
Metallizer - DK     - 5.6k gs pve - 6kdps+

niech reszta tez sie dopisze i bedzie wglad na sytuacje ile mamy sensownie ubranych ludzi a ilu trzeba ubrac.


[img]http://www.bballcentral.com/sigs/uploads/2pac%20sig.jpg[/img]
"Dyplomacja bez armat jest jak muzyka bez instrumentów"

Offline

 

#10 2011-03-16 11:05:31

Karu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

heh no tak wszystko elegancko super ale malo chetnych jest na taka grupe to raz 2 niektorzy pracuja ucza sie nie zawsze da sie cos takiego rozkminic... przede wszystkim to podzial winien byc taki ze najpierw mainy potem alty ida, 2 tanki ktore sa niech sie deklaruja kiedy maja czas hile to samo. ale i tak nie bedzie tankow i hilow na 2 grupe icc wiec to nie ma najmniejszego sensu. i 5k GS to troche za malo jak sie bierze jednego czy 2 ludzi do ubrania . a nastepna spraawa to taka ze ludzie musza ogarniac, bo to wszystko jest do zrobienia... ale jak RDPS nie widzi spikow to przykre... Sciagac podstawowe addony < i to nie jest recout !!!! > DBM i omen i macie wszystko jak na Tacy... i jeszcze taki jeden watek... piszecie tu o rajdach i tak dalej a tak na prawde to zobaczcie ile ludzi to czyta... ?? tylko Ci co sa zainteresowani, nowi ktorzy wchodza maja wyje*** na to po calosci. i tak na dobra sprawe widac ze zainteresowanych tym wszystkim jest moze 6 -7 osob ( i wychodzi na zero bo co z tego ze ludzie chca robic icc?? )... a reszta czeka na haslo " RAJD " na /g - chca cos zrobic to chociazby minimum zainteresowania z ich strony. przed icc przepytywac nowych co robi ktory boss zeby nie bylo lipy, czy maja addony potrzebne do rajdow - bo GS to nie wszystko. i z takimi osobami chodzic, bo rajd bedzie zrobiony szybko ladnie i powabnie. bach bach mamy 2 tankow zaufanych ( bo wiemy ze sa dobrzy ) bach bach ( 2 hili ) Dps na dopytke przed rajdem i juz i bez TS nie ma mowy o rajdzie i bedzie git - TYLKO TRZEBA CHOLERA CHCIEC , bo checi 5 osob nie wysatarcza by zrobic 10 icc....  i poki nie bedzie plynnie robionej 10 , to nie ma co sie brac za 25... bo bosiki na 25 troche mocniej przykoxane sa. group calendar w ruch i zapisaywac rajdy. nakoxajcie vote pointow i kasujecie.

Offline

 

#11 2011-03-16 14:31:06

 Metalizer

Użytkownik

11438071
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

"i jeszcze taki jeden watek... piszecie tu o rajdach i tak dalej a tak na prawde to zobaczcie ile ludzi to czyta... ??" dlatego wlasnie chcialem zrobic ta liste. Co do raidow ja moge robic raidy tylko takie "po swojemu" z moimi zasadami. A taktyki mozna tlumaczyc na TSie jak ktos nie zna.


[img]http://www.bballcentral.com/sigs/uploads/2pac%20sig.jpg[/img]
"Dyplomacja bez armat jest jak muzyka bez instrumentów"

Offline

 

#12 2011-03-16 15:29:39

Karu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

ja wiem ze Ty mozesz ^^ tylko jakie to te twoje zasady, w ToDzie nie wychodziles z inicjatywa wiec nie wiem jak twoje rajdy wygladaja wiem ze sobie radzisz ladnie, a co do tych takty ?? na TS kazdy Ci powie ze rozumie i wszystko ok... a nagle wszyscy gina bo jednak nie rozumieja... wiec cos w tym jest . jak ktos sam powie taktyke to zrozumie taka kolej rzeczy .

Offline

 

#13 2011-03-16 15:42:40

 Metalizer

Użytkownik

11438071
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

Bo w ToDzie bylo w chuj ludzi ktorzy mogli robic raidy z Wonderem na czele ktory siedzi chyba 18/24h online
Zasady proste jak ktos nie zna taktyki to siedzi cicho i slucha, zjebie cos 2 razy i dostaje kicka, zrobi mniej niz 5k dpsu to -20 roll. Motywacja musi byc.


[img]http://www.bballcentral.com/sigs/uploads/2pac%20sig.jpg[/img]
"Dyplomacja bez armat jest jak muzyka bez instrumentów"

Offline

 

#14 2011-03-27 10:26:36

Selenix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Grupy raidowe ( pomysl )

@Up, co do rolla to było by nie fair bo wkońcu na 10tkę bierzemy "nowych" po to aby się trochę ubrali i nauczyli grać, ale moim zdaniem nowego przed przyjściem na ICC 10 ( o 25 nawet nic nie mówie ) wziąść na kukły i sprawdzić ile taki typu dpsu robi? chyba to nie jest trudne -.-, wiadomo obowiązek to TS. Jak ja 1rwszy raz na icc szedłem Angels mnie wziął na kukły, zrobilem min 4k dpsu i mówił że sie nadaje. Takie próby powinniśmy z każdymi nowymi robić. BTW, jeśli ktoś mówi że łaził na icc itp, a nie łaził to nie problem sprawdzić achievementy?. BTW o 15 icc 25, mamy ponad 20 osób. Ruszmy wkońcu dupę i zróbmy minimum 3 bossy ( oby bozia dała więcej ). Jeżeli ktoś się nie łapie to się nie obrażać, bo codziennie 10tke robimy i pierw na 10tkę trzeba by się ubrać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl